“” درحالیکه شیوع گسترده ویروس کرونا در گوشه و  کنار دنیا و از جمله در اروپا باعث شده لیگهای فوتبال و سایر رقابتهای فوتبال این قاره به صورت موقت به حالت تعلیق در بیاید خاویر تباس رئیس لالیگا در گفتگو با روزنامه اسپانیایی مارکا می‌گوید فوتبال اروپا امیدوار است بتواند رقابتهای این فصل را از اواخر اردیبهشت‌ ماه از سر بگیرد.

 

 

آخرین اخبار کرونا در فوتبال اسپانیا

ما هم مثل بقیه بخش‌های جامعه هر روز با بیماران بیشتری روبرو می‌شویم و منحنی کرونا در حال حاضر صعودی است. انتظار داریم این شرایط دست‌کم تا دو هفته دیگر ادامه داشته باشد. ولی خوشبختانه در فوتبال هر باشگاه کادر پزشکی دارد و چندین پزشک با بازیکنانش کار می‌کنند و چون از طرف دیگر در بین فوتبالیست‌ها کمتر کسی هست که بیماری‌های مزمن زمینه‌ای داشته باشد بنابراین دل‌مان قرص‌تر از سایر بخش‌ها است.

 

تهمیدات ویژه برای شرایط مرگ و میر فوتبالیست‌ها در اسپانیا؟

نه ما برای چنین سناریویی برنامه‌ریزی نکرده‌ایم و راستش را بخواهید بعید می‌دانیم شاهد چنین اتفاقی باشیم.

 

تخمین واقع‌گرایانه از زمان شروع به کار دوباره لالیگا

برنامه این است که همه لیگهای اروپایی را از اواخر اردیبهشت شروع کنیم. همه لیگها. همه چیز بستگی به روند شیوع کرونا در آینده دارد. حتی ممکن است  لیگها از تاریخ زودتری شروع شود ولی آنچه ما در ذهن‌ داریم همان اواخر اردیبهشت است.

 

برگزاری بازی‌ها بدون تماشاچی؟

این بستگی به مقامات مسئول بهداشتی هر کشور دارد. ما تقویم مسابقات هر سی لیگ اروپایی را تهیه خواهیم کرد. مهم این است که همه با هم همکاری کنند.

 

لیگ قهرمانان و لیگ اروپا

یوفا با ما هم‌عقیده است و ما می‌دانیم که برای رسیدن به راه‌حل باید در روزهای آینده همکاری نزدیکی داشته باشیم. ما در تلاش هستیم که همه رقابتهای فوتبال اروپا از سر گرفته شود. تصمیمی که گرفته می‌شود باید همه رقابتها را شامل شود. حل کردن مشکل لیگ اسپانیایی به تنهایی غیرممکن است.

 

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.