به گزارش “مجله ایما”، قبول شکست 0-1 مقابل لیون و کاهش شانس صعود به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان باعث افزاشی انتقادات از عملکرد یوونتوس شده است. بیانکونری در خانه لیون نمایش ضعیفی ارائه داد و هواداران این تیم نگران حذف زودهنگام یوونتوس در این مرحله هستند، اما کریستیانو رونالدو اتفاقات را طبیعی دانسته و مدعی شد یوونتوس می تواند در بازی برگشت شرایط را تغییر دهد.

 

 

کریستیانو رونالدو گفت: “این فوتبال بوده و چنین مسائلی ممکن است رخ دهد. ما از شکست مقابل لیون خوشحال نیستیم، اما رخ دادن این اتفاقات طبیعی است. همه مسابقات لیگ قهرمانان اروپا دشوار هستند، ما ناامید هستیم اما بازی دوم در خانه پیش روی ماست و یوونتوی از اعتماد به نفس لازم برخوردار است.

 

ما می توانیم نتیجه را تغییر داده و مجوز صعود به دور بعدی را کسب کنیم، اما اولویت ما این است که در بازی بعدی پیروز شویم و در ادامه به لیگ قهرمانان فکر می کنیم. ما آرام هستیم، متمرکز بوده و آماده بازی بعدی مقابل اینتر هستیم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.