دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، تیم تراکتور که با هدایت ساکت الهامی نتایج خوبی کسب کرده و بار دیگر در قامت یک مدعی قهرمانی ظاهر شده روز جمعه در هفته بیست و یکم لیگ برتر شکست بدموقعی را مقابل پارس جنوبی در خانه حریف متحمل شد. باختی که سرخپوشان فوتبال آذربایجان را از کورس قهرمانی عقب انداخت اما با توجه به انجام دو مسابقه خانگی آنها امید زیادی به بازگشت دارند.

تراکتور در دو بازی آینده خود در لیگ برتر در تبریز از نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان پذیرایی می کند و حالا ساکت الهامی و شاگردانش امید دارند با برد در این دو مسابقه و کسب 6 امتیاز بار دیگر به کورس قهرمانی برگردند.

تراکتور در حال حاضر با کسب 37 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد و 10 امتیاز با تیم صدرنشین یعنی پرسپولیس فاصله دارد. از این رو سرخپوشان امیدوارند با برد در دو بازی آینده خانگی خود و امتیاز از دست دادن پرسپولیس بار دیگر در کورس قهرمانی ظاهر شوند و تلاش خود را برای کسب این عنوان انجام بدهند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.