مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال امروز در محل فدراسیون برگزار شد و حاضران آخرین درخواست خود از فیفا را به صورت کتبی تنظیم و با امضای نامه ارسال کردند. طی این درخواست از فدراسیون جهانی خواسته شده با توجه شرایط ویژه کشور ایران در وضعیت شیوع کرونا اجازه بدهد انتخابات فدراسیون سر موعد مقرر برگزار شود و بعد از آن نسبت به اصلاح اساس نامه اقدام شود.

البته با توجه به پافشاری های فدراسیون جهانی فوتبال بعید است این درخواست هم مورد موافقت قرار بگیرد و اینطور که از شواهد پیدا است، انتخابات فدراسیون فوتبال در تاریخ 25 اسفند لغو می شود.

مسئولان فدراسیون قصد دارند منتظر جواب نهایی فیفا در این خصوص بمانند اما امید چندانی به برگزاری انتخابات ریاست فوتبال وجود ندارد که در این صورت احتمالا مجمع در سال 99 برگزار خواهد شد. زمانی که اساس نامه فدراسیون اصلاح شده و مسائل مورد تاکید فیفا در آن گنجانده شده باشد.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.