دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، تا به حال انتقادهای زیادی نسبت به خریدهای فراوان و گرانقیمت رئال مادرید در تابستان سال 2019 شده است، اما شاید بهترین تصمیم زین الدین زیدان خرید فرلان مندی، مدافع فرانسوی لیون بود. این مدافع جوان در طول این چند ماه نمایش های قابل قبولی ارائه داده و در بسیاری از بازی ها مارسلو را نیز نیمکت نشین کرده است. حالا فرلان مندی در مورد شرایطش در رئال مادرید صحبت کرده است.

 

 

فرلان مندی گفت: “امیدوارم در ترکیب تیم ملی فرانسه در یورو 2020 حاضر باشم، اما در نهایت این سرمربی است که تصمیم می گیرد. البته که من می خواهم به یورو 2020 بروم. نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد، اما من تلاش خود را برای حضور در این رقابت ها انجام خواهم داد.

 

انتقال به رئال مادرید؟ من هنوز در این باشگاه موفق به فتح چیزی نشده ام. انتظارات در رئال مادرید بسیار بالاست و تفاوت های زیادی بین این تیم و لیون وجود دارد. در رئال مادرید فشار بسیار زیاد است. رئال مادرید، رئال مادرید است، به همین دلیل من تصمیم گرفتم راهی این تیم شوم. البته حضور زین الدین زیدان و بازیکنان فرانسوی بیشتر در این تیم نیز در تصمیم من نقش داشتند.

 

قرار گرفتن در ترکیب ثابت؟ اینگونه نیست که من مارسلو را تبدیل به نیمکت نشینی همیشگی کرده باشم. البته من در این فصل کمی بیشتر از او بازی کرده ام و اخیرا مارسلو در ترکیب قرار می گیرد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.