دانلود سریال یاغی

عربستان یکی از کشورهابیی است که هنوز درباره آینده مسابقات فوتبال خود تصمیم نگرفته است. در حالی که پیش از این گفته می شد مسابقات در تاریخ 20 ژوئن(1 تیر) شروع می‌شود اما این اتفاق رخ نخواهد داد و هنوز مشخص نیست سران فوتبال عربستان چه تصمیمی در این خصوص خواهند گرفت.

از سوی دیگر اعتراض ها به پایان رقابت‌های لیگ عربستان با معرفی صدرنشین کنونی به عنوان قهرمان بالا گرفته است. عاطف الاحمدی سخنگوی سابق باشگاه الوحده عربستان در این خصوص یکی از موضع گیرندگان است. او اعلام کرده که هیچ قانونی در فوتبال عربستان وجود ندارد که طبق آن بتوانند مدال قهرمانی را بدون انجام بازی های پایانی به تیم صدرنشین اهدا کنند. سایر باشگاه ها نیز اعتراض هایی به قهرمانی زودرس الاهلی عربستان داشته‌اند.

از لیگ عربستان 8 هفته دیگر باقی مانده و الاهلی فعلا صدرجدول را در اختیار دارد. باید دید در نهایت مسئولان فوتبال عربستان چه تصمیمی درباره لیگ این کشور در روزهای کرونایی خواهند گرفت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.