مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، ژان میشل اولاس رئیس باشگاه لیون چند روز قبل با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا خواستار این شد که لیگ1 این کشور ملقب به لوشامپیونا به طور کامل تعطیل شده و تا زمان شروع فصل آینده هیچ مسابقه فوتبالی در فرانسه انجام نشود. او پیشنهاد داده بود که تیمهایی که فصل گذشته جواز صعود به رقابتهای اروپایی را دریافت کرده بودند این فصل هم به آن رقابتها اعزام شوند و هیچ تیمی هم به دسته پایین‌تر سقوط نکند.

 

این صحبتهای رئیس لیون در فرانسه با انتقادهایی مواجه شد و منتقدین می‌گفتند صحبتهای اولاس تنها به نفع لیون خواهد بود که امسال تا کسب سهمیه اروپایی 9 امتیاز فاصله دارد ولی فصل گذشته جواز صعود به اروپا را بدست آورده و به این ترتیب، بدون اینکه حقش باشد فصل آینده هم راهی تورنمنت‌های اروپایی خواهد شد. رئیس باشگاه مارسی صحبتهای اولاس را خودخواهانه توصیف کرده و گفته بود او تنها به فکر پیدا کردن راهی برای حضور تیمش در چمپیونزلیگ است.

 

 

اما رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه با انتقادی تندتر نسبت به صحبتهای رئیس باشگاه لیون موضع‌گیری کرده و گفت:” نمی‌خواهم در این باره وارد جدال و حاشیه شوم. ارگانی که باید درباره ادامه پیدا کردن یا نکردن لیگ تصمیم بگیرد فدراسیون فوتبال فرانسه است. تنها دشمن ما امروز ویروس کرونا است”.

 

رئیس فدراسیون فرانسه در ادامه انتقادهایش گفت:” جدالی که بین روسای دو باشگاه انجام شده مسخره، احمقانه و نادرست است. از هر دو رئیس باشگاه می‌خواهم که آرامش خودشان را حفظ کرده و در اظهارات‌شان ادب را رعایت کنند. این حرفها بی‌معنی است و کسی را بزرگ نخواهد کرد”.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.