دانلود سریال یاغی

هوشنگ نصیرزاده در گفت و گو با خبرنگار “مجله ایما” با اشاره به برنامه ورزش و مردم روز جمعه و اینکه کمیته های فیفا با فدراسیون فوتبال طی تصاویر پاورپورینتی مقایسه شد، بیان کرد: فیفا فقط ۹ کمیته دارد ولی فدراسیون ایران دارای ۲۵ کمیته است در حالی که طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران فقط ۱۶ کمیته دارد و کارشناس برنامه ورزش و مردم به عمد بخش های مالی و خزانه داری، حراست،  سازمان لیگ ، مرکز ملی فوتبال، تشریفات و مسافرت، پیشکسوتان و عضویت را به عنوان کمیته تعریف کرده و در چارت خود قرار داده بود تا به اظهارات خود وجاهت ببخشد در حالی که هیچ کدام از این‌ها کمیته نیستند بلکه بخش های اجرایی هستند که وظایف آنها مشخص است.

وی ادامه داد: فردی که این آیتم را برای پخش ساخته بود اوج بی اطلاعی خود از اساسنامه ایران و فیفا را عملا نشان داده و برای اینکه بگوید درحال شفاف‌سازی است به دروغ بخشهای اجرایی را به عنوان کمیته به چارت اضافه کرده بود تاهم کار غیر حرفه‌ای داشته باشد و هم رفتار غیر اخلاقی مرتکب شود. از میزان اطلاع تهیه کننده این آیتم همین بس که نمی دانست تعداد اعضای فیفا ۲۱۱ نفر شده و به اشتباه گفت که فیفا ۲۰۹ عضو دارد.

عضو هیات رییسه سازمان لیگ همچنین گفت: غیر حرفه‌ای تر آنجاست که اساسنامه ایران سال ۲۰۱۲ نوشته شده ولی تهیه‌کننده آن را با اساسنامه 7 سال بعد فیفا در ۲۰۱۹ مقایسه می‌کرد. از سوی دیگر کمیته های انضباطی و اخلاق و استیناف جزو رکن قضایی هستند و به هنگام شمارش کمیته ها لحاظ نمی‌شوند و تعریف جداگانه دارند.

نصیرزاده در پایان افزود: یکی از مشکلات بخش های فوتبال مبارزه با اطلاعات ناقصی است که برخی از افراد در اختیار دارند و به دلیل دسترسی رسانه ای اطلاعات ناقص خود را بزرگنمایی نیز می کنند و در حالیکه رسانه همواره باید برای مخاطب شعور قائل باشند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.