دانلود سریال یاغی

بعد از پیروزی 2-1 دیشب بایرن مونیخ مقابل آینتراخت فرانکفورت و راه‌یابی این تیم به فینال جام حذفی هانسی فلیک سرمربی بایرن فرصت را برای انتقاد از برنامه‌ریزی فدراسیون فوتبال این کشور برای زمان این مسابقه غنیمت شمرد و گفت بازی کردن تیمش در فاصله کمی بین دو مسابقه مهم در بوندس‌لیگا در نیمه‌نهایی جام حذفی سخت و غیرمنطقی بوده.

 

 

هانسی فلیک بعد از پیروزی دیشب شاگردانش در مصاحبه با تلویزیون نیمه‌دولتی ARD آلمان گفت:  فاصله کم این بازی‌ها کار را برای ما خیلی سخت کرده. لواندوفسکی و توماس مولر نمی‌توانستند روز شنبه در بوندس‌لیگا برای ما بازی کنند و سرژ گنابری هم حالا به آنها اضافه شد. من سعی می‌کنم کمتر راجع به تاریخ بازی‌ها و مسائلی از این دست صحبت کنم چون کاری از دست ما درباره این مسائل ساخته نیست ولی به نظرم صالا درست نیست که بین دو بازی بسیار مهم بوندس‌لیگایی ما در نیمه‌نهایی جام حذفی هم به میدان برویم.

 

فلیک در ادامه صحبتهای خود گفت: بعد از وقفه ناشی از کرونا فوتبالیست‌ها باید مسابقات خیلی زیادی انجام بدهند. این فقط در مورد ما صادق نیست و همه تیمها را شامل می‌شود. ولی می‌توانستیم مسابقات نیمه‌نهایی و فینال جام حذفی را به بعد از پایان بوندس‌لیگا موکول کنیم تا بازیکنان ما بتوانند فعلا همه تمرکزشان را روی لیگ و لیگ قهرمانان معطوف کنند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.