به گزارش مجله ایما”، محمد حسن انصاری فرد با حضور در برنامه ورزشگاه به سوالات بی شماری که  این روزها در خصوص این تیم مطرح شده است پاسخ داد.

وی در ارتباط با خرید ناموفق استوکس  مفصل صحبت کرد و گفت: « ما همزمان که در حال مذاکره برای بازگشت کالدرون بودیم نزدیک به ۱۵۰ بازیکن را در سراسر دنیا رسد کردیم و در ۳ نامه نزدیک به ۷ و ۸ بازیکن را به ایشان معرفی کردیم و گفتیم شما می توانید آنها را در اختیار بگیرید. این موضوع تا دو روز مانده به پایان نقل و انتقالات ادامه داشت وما همچنان منتظر بودیم تا کالدرون نقطه نظر خود را نسبت به بازیکنانی که ما به او معرفی کردیم اعلام کند.»

وی در ادامه با ابراز ناراحتی از کالدرون بیان کرد: « درحالیکه آقای کالدرون روی تمام مسائل تاکید می کردند به غیر از جذب بازیکن. یعنی او درباره پاداش وهزینه نقل و انتقالات و مترجم، محل اسکان صحبت کردند جز جذب بازیکن که انصافا هیچ گونه واکنشی به ما نداشتند. ولی چون ما تا آخرین روز امیدوار بودیم که آقای کالدرون برگردند هیچ حرکتی در جهت جذب بازیکنان خارجی انجام ندادیم و در خصوص بازیکنان داخلی هم  بگویم ،هر بازیکنی به سراغ آن رفتیم هیچ باشگاهی حاضر به مذاکره با ما نشد.»

در این لحظه مجری برنامه می گوید که خود آقای گل محمدی اعلام کردند که از یک ماه پیش با من در ارتباط با امدن پرپسولیس صحبت شده است که انصاری در جواب می گوید: «گل محمدی اشتباه کرده است.»

انصاری فرد صحبت های خود را درباره استوکس با یک ادعای جالب چنین ادامه می دهد: « من اگردوباره به آن دوران برگردم باز هم استوکس را جذب می کنم چرا که زیر فشار شدید طرفداران باشگاه قرار داشتیم. البته ما جواب آن خرید را هم گرفتیم. شما ببینید از هنگام ورود استوکس به پرسپولیس آنقدر انگیزه در بین بازیکنان، خصوصا مهاجمان ما ایجاد شد که باعث شد علیپور دوباره به دوران اوج خود برگردد وما با تحریک بازیکنان توانستیم روند رو به رشدمان را حفظ کنیم. استوکس حسنی که برای باشگاه پرسپولیس داشت این بود که انگیزه را در بین بازیکنان ما زیاد کرد.»

مدیر عامل پرسپولیس همچنین تاکید کرد: «ما با استوکس قراردادی بستیم که تمام این مسائل را پیش بینی می کند و هرگونه بی انضباطی و هرگونه عدم حضور در تمرین را برایش جریمه در نظر گرفته ایم. ما تا به حال دو نامه برای استوکس فرستادیم نامه سوم را سه شنبه خواهیم فرستاد و البته یک سری برنامه هایی را با معاونت حقوقی باشگاه در حال انجام آن هستیم چون اعتقاد داریم او هنوز هم بازیکن تیم ماست و از او هنوز قطع امید نکردیم.»

وی با اشاره به انتظاری که از استوکس دارد گفت: «ما انتظار داریم شرایطی برای استوکس فراهم شود که برگردد و ما را برای حضور در جام باشگاه های آسیا و بازی های آینده در لیگ برتر همراهی کند. اگر قطع امید کردیم ومتوجه شویم که شرایط آن را ندارد که برگردد آن وقت اقدامات مقتضی را انجام خواهیم داد. اما فعلا او بازیکن تیم ماست به دنبال این هستیم که او برگردد. البته این را هم در نظر می گیریم که شیوع ویروس کرونا در این روزها وجود دارد و شاید همین موضوع برای برگشت او مانع ایجاد کرده است.»

 

انصاری فرد در مورد اینکه آیا استوکس می تواند ویروس کرونا را بهانه کند و باشگاه را تحت فشار قرار دهد گفت: «اولا ایشان هنگامی که رفتند بحث ویروس کرونا نبود. این مطالب را با او در میان گذاشتیم و در نامه بعدی هم این مسائل را دوباره اعلام می‌کنیم تا ببینیم شرایط بیماری کرونا در تهران تا چه زمانی ادامه خواهد داشت .چراکه پالس‌های مثبتی را ازاستوکس برای بازگشت به پرسپولیس دریافت کردیم و ما هم به او گفتیم اشکالی ندارد. تو به ایران بیا و با هم صحبت خواهیم کرد که متاسفانه ویروس کرونا پیش آمد و کارمان را سخت کرد. الان هم با توجه به تعطیلی مسابقات به دنبال آن هستیم که او برگردد و هنوز هم می گویم اگر برگردد یک جریمه ملی برایش در نظر می گیریم و سپس می تواند در تمرینات حاضر شود.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter