به گزارش “مجله ایما”، محمدحسن انصاری فرد در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و در خصوص مسائل مختلف اظهار نظر کرد. او با اعلام استعفای خود، صحبت های تندی را در خصوص وزیر ورزش و هیئت مدیره سرخ ها انجام داد که در ادامه می‌خوانید:

 

* این باشگاه جای ماندن نیست

وی در ابتدای صحبت هایش گفت: درگیری هایی که ما با اعضای هیئت مدیره داشتیم خیلی زیاد بود اما من همیشه گفتم به خاطر آرامش پرسپولیس نمی خواستم هواداران مطلع شوند اما کار را به جایی رساندند که دیگر جای ماندن نیست. مدیرعاملی که نتواند یک مدیر روابط عمومی را بگذارد و هنوز هم بعد از 6 ماه و خرده ای عضو هیئت مدیره نشدم و این عضو با رفتن آقای عرب خالی است، نشان می‌دهد ماجرا چیست و امروز در جلسه هیئت مدیره گفتند که وزیر گفته آقای قدوسی نباید باشد که من گفتم به چه دلیل نباشد گفتند اسپانسر باشگاه گفته او با ما همکاری نمی‌کند.

 

* چهار چرخ باشگاه را فلج کردند

 انصاری فرد افزود: این باشگاه مبارک خودشان باشد و من علی رغم این که در این 7-8 ماه خیلی با آقای قدوسی و سایر دوستان به صورت شبانه روزی و تمام وجود، برای باشگاه و هواداران تلاش کردیم و در هیئت مدیره خیلی به من اهانت های مختلفی شد که من صورتم را با صورتم سرخ نگه داشتم. آقای هاشمی 6 جلسه غیبت داشتند و وقتی می‌‌آمدند خیلی وقیحانه بی ادبی و توهین می‌کرد. به آقای وزیر گزارش دادم که این هیئت مدیره نمی‌خواهد ما کار کنیم و 4 چرخ باشگاه را فلج کردند، ما زیر ساخت باشگاه را درست کردیم، الان درآمدزایی خوبی است و نمی‌دانم از طرف چه مقامی بوده رفتیم دیدیم در این موضوعات را از جمله بانک گردشگری را بستند. امروز صبح معاون اقتصادی من را به باشگاه راه ندادند.

 

* با وزیر جلسه شبانه داشتند

انصاری فرد با تاکید بر استعفای خود گفت: بنده با عذرخواهی از هواداران عزیزمان که صادقانه دوستشان دارم و افتخار می‌کنم نیرویی مثل حسین قدوسی را داشتم، با تمام وجودمان فعالیت کردیم و نتیجه را گرفتیم. هیئت مدیره ای که از جانب وزیر حمایت می‌شد، سه ماهی که آقای رسول پناه آمد، فهمیدم که آقای وزیر مسائل را با ایشان چک می‌کرد و با من ارتباطی نداشت. جلسه مخفیانه بدون من تشکیل می‌داد و این همه چیز را نشان می‌دهد، من به آقای وزیر می‌گویم اگر به من اعتقاد نداشتید چرا این کار را کردید که امروز و فردا عضو هیئت مدیره می‌شوید. شما وقتی من را عضو هیأت مدیره نمی‌کنید، اعضای هیأت مدیره می‌گویند که وزیر از شما حمایت نمی‌کند و هر چیزی از دهنشان در می‌آیند به من می‌گویند.

 

* به صلاح پرسپولیس نیست که بمانم

مدیرعامل مستعفی سرخ ها همچنین گفت: در سکوت تمام اعضای هیأت مدیره، آقای هاشمی انواع و اقسام توهین‌ها را در جلسه آخر به من کرد که شرمم می‌آید آنها را به زبان بیاورم. بنابر این، به صلاح پرسپولیس نیست که بمانم. خیلی دوست داشتم همکاری‌‌ام با پرسپولیس را ادامه دهم ولی منابع مالی ما را قفل کردند و مطمئن هستم بسترها و زیرساخت‌هایی که آماده کردم، حتما با رفتن من گشایش پیدا می‌کند و اطیمنان دارم باشگاه به درآمدزایی خوبی می‌رسد.

 

* هیئت مدیره کارشکنی می‌کردند

رسما استعفای خودم را از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کنم. علی‌رغم اینکه با تمام وجودم خیلی دوست داشتم در پرسپولیس کاری انجام دهم، این استعفاء را خواهم داشت. ما در پرسپولیس خیلی زحمت کشیدیم. آقایان خبیری، یلوه، قدوسی و … که با بنده همکاری داشتند، شبانه‌روز تلاش می‌کردند و با وجود اینکه کارشکنی‌هایی که هیأت مدیره انجام می‌داد، زحمات زیادی کشیدند.

 

* با اسپانسر ما هماهنگ شدند

وی درخصوص اسپانسرینگ نیز گفت: منابع مالی خوبی در باشگاه پرسپولیس وجود دارد و ما بسترهای لازم را فراهم کردیم، اما همکاری لازم را با ما انجام نمی‌دادند. الان هم هیأت مدیره باشگاه با شرکت آتیه داده پرداز که خودم جذب کردم، هماهنگ شدند و علی‌رغم حضور مدیرعامل، کارهایی را انجام می‌دهند تا مدیرعامل را از امورشان خارج کنند. صراحتا نیز در سه جلسه اخیر هیأت مدیره نیز اعلام کردند که آقای قدوسی مانع درآمدزایی آتیه داده پرداز شده که این حرف کاملا غلطی است.

 

* من در پرسپولیس غریبه هستم!

او درباره احتمال بازگشت خود عنوان کرد: به دلیل اینکه جسارت‌هایی می‌شود و از سوی دیگر، حمایت‌هایی که وزیر از هیأت مدیره دارد، کاملا نشان می‌دهد که هیأت مدیره باشگاه مستقیما با آقای وزیر هماهنگ هستند و بنده در این وسط با وجود تلاش‌هایی که انجام دادم، یک غریبه هستم. شاید در آن جریانی که آقای برانکو رفت، تصورشان این بود که یک انصاری‌فرد باید بیاید تا آرامش را در پرسپولیس حاکم کند ولی منافعی دارند که با خصوصیات اخلاقی بنده سازگار نیست.

 

* وزیر گفت پول کالدرون آماده است

انصاری فرد در پایان گفت: اما هواداران پرسپولیس بدانند هیچ مشکلی ایجاد نمی‌شود و پول را می‌آورند چون بعد از اینکه کالدرون رفت، 300 هزار دلار نیاز بود که آقای وزیر گفت پول او آماده است، اما وقتی کالدرون نیامد، هیچ کمکی به مدیرعامل نشد. فقط 2 میلیارد تومان آقای رسول‌پناه آورد و گفت باید از پولِ گردشگری به ما بدهید که متاسفانه آنجا هم نگذاشتند کار گردشگری انجام شود و بحث را ناقص گذاشتند تا ما به درآمدزایی نرسیم.

الان به جایی رسیدیم که باید علی‌رغم میل باطنی، باید از باشگاه پرسپولیس خداحافظی کنیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.