به گزارش “مجله ایما”، محمد انصاری مدافع پرسپولیس در رابطه با کسب پیروزی 3 بر 1 مقابل شهر خودرو بیان کرد: خب سه امتیاز خیلی مهم بود. خدا را شکر به دست آوردیم و شرایط بهتر شد.

 

از انصاری در رابطه با نبودن تماشاگران در استادیوم پرسیده شد که او بیان کرد: فوتبال خب هیجانش با حضور هواداران است. امیدوارم اول از همه این مشکل مریضی مرتفع شود و کسی دچار نشود و افرادی هم که درگیر شده اند، هر چه زودتر بهبود پیدا کنند.

سوال بعدی از مدافع پرسپولیس در مورد اختلاف مناسب این تیم با سایر مدعیان بود که او پاسخ داد: فکر می کنم سال های گذشته هم اختلاف خوبی با رقبا داشتیم. از حالا برای قهرمانی صحبت کردن زود است. بازی به بازی تلاش می کنیم و امیدوارم در پایان قهرمان شویم.

سوال آخر در مورد اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس با سپاهان بود که انصاری گفت: به نظرم دیگر نیازی به توضیح در مورد آن مسابقه نباشد. همه چیز واضح است و ببینیم خدا چه می خواهد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.