به گزارش “مجله ایما”، سید عبدالرضا موسوی که طی یک ماه و نیم اخیر با نظر وزیر ورزش و جوانان در باشگاه استقلال حضور داشت و کمک‌های مالی و غیرنقدی به این تیم داشت، دقایقی قبل با انتشار پیاپی از حضور در هیأت مدیره باشگاه استقلال استعفاء داد.

 

در پیام موسوی آمده است:
«سلام خدمت هواداران عزیز استقلال. فردا تیم محبوبمون بازی دارد و امیدواریم که با دست پُر از سیرجان برگردد.
واقعا قصد نداشتم پست بذارم، ولی چون در مصاحبه‌هایم گفته بودم امشب به امید خدا مدیرعامل تعیین می‌شود، مجبور شدم که آخرین وضعیت را اطلاع دهم. ظهر کیش بودم و با جناب وزیر تلفنی صحبت کردم و گفتند که امشب حتما جلسه داریم و برگرد، و گفت ساعت دقیق جلسه را اطلاع می‌دهیم. با پرواز ساعت دو و نیم برگشتم و ساعت حدود پنج رسیدم و برای آقای وزیر پیام فرستادم که تهران هستم و منتظر ساعت و محل جلسه هستم که متاسفانه پاسخی دریافت نکردم و در حقیقت جلسه‌ای هم بر گزار نشد، دلیلش را نمی‌دانم. متاسفانه علی‌رغم توافق که قرار بود این هفته مدیرعامل تعیین شود، انجام نشد و این سریال همچنان ادامه دارد. همانطور که قول دادم برای جلوگیری از بیشتر شدن مشکلات باشگاه و اینکه شرمنده مردم نباشم، طبق قول از همین جا استعفاء خود را اعلام می‌کنم و امیدوارم شاید با رفتنم باشگاه استقلال به شرایط بهتری دست پیدا کند، چون تاکنون حکم کتبی بدستم نرسید و طبیعی است همین استعفاء کفایت می‌کند…
سعی کردم کاری بر خلاف منافع باشگاه استقلال انجام ندهم ولی بابت هر گونه اشتباه، کوتاهی و یا قصور احتمالی از همه مردم حلالیت می‌طلبم.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.