“”، یکی از گروه‌های هواداری افراطی باشگاه بوروسیا دورتموند که از آنها به عنوان اولتراهای دورتموند یاد می‌شود به فرایند رساندن مایحتاج زندگی به کسانی که در منطقه اصلی این باشگاه در آلمان به  دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه قرنطینه شده‌اند کمک می‌کند.

 

 

این گروه که به نام زودتریبونه یا سکوهای جنوبی شناخته می‌شود همان گروهی است که در استادیوم خانگی باشگاه دورتموند، سیگنال ایدونا پارک، فضای خاص این ورزشگاه که از آن به عنوان دیوار زرد یاد می‌شود را می‌سازد. حالا گروه سکوهای جنوبی در منطقه خود به عنوان پیک عمل کرده و خریدهای مردم از سوپرمارکت‌ها را درب منزل افرادی که از  ترس ویروس کرونا خود را در خانه حبس کرده‌اند تحویل می‌دهد.

 

این گروه در بیانیه‌ای که در وبسایت خود منتشر کرده در این باره نوشت:” همه از شرایط فعلی به دلیل شیوع ویروس کرونا مطلع هستند و نیازی نیست در این باره حرف بیشتری گفته شود. در این شرایط نشان دادن همبستگی و پذیرفتن مسئولیت اجتماعی اهمیت زیادی دارد. ما قصد داریم به نوبه خودمان به کسانی که در این شرایط جزء گروه‌های پرخطر طبقه‌بندی شده‌اند کمک کنمی. ما از فردا در کل منطقه دورتموند به کمک مردم خواهیم رفت و خریدهای شما را درب منزل تحویل خواهیم داد یا اگر به پیک نیازی داشتید در  خدمت‌تان خواهیم بود. لطفا فقط اگر جزء گروه‌های پرریسک هستید یا در حال حاضر در خانه قرنطینه شده‌اید از این شرایط استفاده کنید”.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.