به گزارش “مجله ایما”، کریم باقری دو روز قبل(سه‌شنبه) رسما به‌عنوان مربی تیم ملی معرفی شد، اما از زمان اعلام خبر تاکنون، مسائل زیادی درباره چگونگی ادامه همکاری او باپرسپولیس و همچنین حضور همزمان‌اش در کادر فنی دراگان اسکوچیچ مطرح شده و مخالفان و موافقان زیادی را به همراه داشته است.

 

طبق اعلام محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرار است کریم باقری در دو الی سه اردوی آینده تیم ملی، اسکوچیچ را همراهی کند و در طول مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در کنار پرسپولیس باشد که این موضوع مباحثی را برای نحوه کار او در جمع سرخ پوشان و کاهش فعالیت‌اش به میان آورده است.

 

بدون تردید حضور کریم باقری تنها در تیم ملی یا پرسپولیس، کارایی او را بخاطر زمانی که برای انجام یک کارِ خاص صرف می‌کند، بالاتر خواهد برد ولی فعالیت همزمان در عرصه ملی و باشگاهی، ممکن است این اتفاق را رقم نزند.

 

به همین منظور عصر دیروز چهارشنبه کریم باقری در جلسه‌ای با حضور اسکوچیچ شرکت کرد و صحبت‌هایی را درباره نحوه همکاری‌شان داشت که البته هنوز جزئیات صحبت‌های طرفین رسانه‌ای نشده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.