“”، ساعاتی پیش بود که باشگاه والنسیا اعلام کرد پاسخ تست کرونای ۳۵ درصد از اعضای این تیم مثبت اعلام شده است. همچنین تا به حال ۵ بازیکن والنسیا به کرونا مبتلا شده اند که یکی از آنها ستاره فرانسوی این تیم یعنی الیاکیم مانگالا است.

 

مانگالا حالا در مصاحبه ای اولین صحبت های خود را بعد از ابتلا به ویروس کرونا مطرح کرده است. او در این باره گفت: ” روز جمعه در باشگاه، آزمایشاتی انجام دادیم. من هیچ علامتی نداشتم ، من دقیقاً مثل هر روز بودم بنابراین هنگامی که یکشنبه صبح دکتر به من گفت تست من مثبت است شوکه شدم. در ابتدا فکر کردم که این یک شوخی است اما وقتی او در مورد قرنطینه ۱۴ روزه و دوری از خانواده ام صحبت کرد، متوجه شدم که شوخی نیست.”

 

 

مانگالا در ادامه گفت: ” من در خانه قرنطینه هستم. خانواده ام از من جدا هستند. من در یک طبقه از خانه هستم و آنها در طبقه بالا حضور دارند. ما در تلاش هستیم که تا حد ممکن از یکدیگر دوری کنیم. ساده است. من علائمی ندارم بنابراین می‌توانم به تمرین کردن ادامه دهم و باشگاه نیز من برنامه انفرادی داده است.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.