دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، لیگ برتر فعلا در تعطیلی به سر می‌برد و این در شرایطی است که بازیکنان به خاطر عدم ابتلا به ویروس کرونا، این روزها درکنار خانواده خودشان به سر می‌برند. اکبر صادقی کاپیتان با اخلاق شهر خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

صادقی در پاسخ به سوال خبرنگار سایت “مجله ایما” درخصوص شرایط فعلی‌اش گفت: «من در تهران و در حضور خانواده و در کنار همسر و بچه هایم هستم و ترجیح می‌دهم جز در مواقع ضروری از خانه بیرون نیایم. اگر بخواهم خریدی انجام بدهم یا مادرم را ببینم و جز این دو مورد معمولا در کنار همسرم و فرزندانم هستم.»
وی در ارتباط با شیوع ویروس کرونا که این روزها تبدیل به یک معضل جهانی شده است اظهار داشت: «فکر می‌کنم جا دارد ازاینجا از همه مردم بخواهم تا آنجا که ممکن است در خانه هایشان بمانند و این قضیه را جدی بگیرند. در عین حال که می‌دانم مردم کشورم در حال گذراندن روزهای بسیار سختی هستند. من معتقدم باید تمام مردم ایران دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم این ویروس را از ایران ریشه‌کن کنیم. ملت ما ملت روزهای سختی هستند و این امر را پیش از این ثابت کرده اند. امیدوارم در آستانه سال جدید با از بین بردن این بلای عجیب این مرحله را یکی از مراحل سخت زندگی هر ایرانی است پشت سر بگذاریم تا روزهای خیلی خوبی را در آینده داشته باشیم. در حال حاضر همه اعم از کارمند و کارگر و پزشک و مهندس و سایر افراد درگیریان ویروس هستیم و من آرزو می‌کنم این ویروس را با کمک همدیگر شکست بدهیم.»

 

وی در خصوص آن دسته ازافرادی که نسبتا نکات بهداشتی را رعایت نمی‌کنند تصریح کرد: «من فکر می‌کنم تنها چیزی که می‌تواند به ما ضربه بزند خودمان هستیم. متاسفانه بعضی از مردم با این قضیه به صورت ساده برخورد می‌کنند. انشالله مردم روز به روز درکشان از این خطر مهلک بیشتر شود. به نظر من اگر در رسانه ها قدری جدی‌تر نسبت به تبعات این ویروس کشنده برخورد شود طبیعتا مردم هم جدی‌تر خواهند گرفت. اما درکل امیدوارم مردم به این درک برسند تا این موضوع را مدیریت کنند و صرفاً برای کارهای ضروری از خانه بیرون بیایند.»

 

اکبر صادقی در مورد برنامه‌های تمرینی شهر خودرو در دوره قرنطینه پاسخ داد: «ما که در حال حاضر فعلاً در داخل منزل مشغول به تمرین هستیم و اگر بتوانیم در نزدیک محل خانه به طور خصوصی سعی می‌کنیم آمادگی بدنمان را حفظ کنیم اما فعلا خبری از تمرینات گروهی نیست. اما همه بچه های تیم خودشان آنقدر حرفه‌ای هستند که در این دوران تمریناتشان را تا جایی که می‌توانند پی بگیرند و آرزو می‌کنم هرچه زودتر این روزها به اتمام برسد و همه دورهم جمع‌شویم و مثل قدیم از زندگی لذت ببریم.»

 

اکبر صادقی در ارتباط این سوال که صحبت‌هایی مبنی بر اعلام قهرمانی باشگاه پرسپولیس می‌شود و تا چه حد این ادعا را قبول دارد تاکید کرد: «مناز نظر من مهم‌ترین و بالاتر از هر چیزی در برهه کنونی همین مهار ویروس کرونا است که امیدوارم این بیماری هرچه زودتر دست مردم کشورمان بردارد و فرصت برای فوتبال زیاد است. اول باید تمرکزخودمان معطوف به از بین بردن کرونا کنیم و یقین داشته باشید پس‌ازاین وقت کافی برای پرداختن به این گونه مسائل وجود دارد.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.