“” این روزها شایعات بسیاری درباره تلاش بارسلونا برای جذب لائوتارو مارتینز مهاجم آرژانتینی اینترمیلان مطرح شده و در عین حال گفته می‌شود رئال مادرید رقیب بزرگ بارسا هم به دنبال به خدمت گرفتن این ستاره آرژانتینی است. در همین حال ایجنت لائوتارو می‌گوید مذاکره با باشگاه‌های دیگر درباره آینده او را آغاز کرده و با چندین باشگاه مختلف در حال صحبت کردن است.

 

لائوتاروی 22ساله این فصل در سن‌سیرو درخشان ظاهر شده و با پیراهن اینتر میلان موفق به زدن 16 گل شده است. این در حالی است که او فصل گذشته نتوانسته بود تعداد گلهای خود برای اینتر را به عدد ده برساند.

 

 

مدیر برنامه‌های لائوتارو در گفتگو با رادیو لا پلاتا در این باره گفت:” گفته شده که بارسلونا و رئال مادرید به دنبال جذب لائوتارو هستند ولی این حرفها تاثیری روی او ندارد. اگر بازیکن دیگری بود و به او می‌گفتند که بارسا و رئال تو را می‌خواهند از هیجان شبها نمی‌توانست بخوابد”.

 

مدیر برنامه‌های ستاره آرژانتینی اینترمیلان در ادامه اضافه کرد:” لائوتارو هیچوقت به من زنگ نمی‌زند که بپرسد این شایعات درست هستند یا نه. لائوتارو روی زمان حال و کار خودش تمرکز دارد. ما تا این لحظه با باشگاه‌های زیادی صحبت کرده‌ایم ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده. تا این لحظه کسانی که با ما تماس گرفته‌اند روسای باشگاه‌ها نبوده‌اند و صحبتهای رسمی و جدی در این باره انجام نشده”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.