دانلود سریال یاغی

به نقل از مارکا تابستان 2017 و پس از حواشی بسیار نیمار بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد. یک ماه بازیکنان و مسئولان بارسا در تلاش بودند تا مانع جدایی او شوند ولی ستاره برزیلی رویای دیگری در سر داشت.

او راهی پی اس جی شد تا در این تیم با خروج از سایه مسی تبدیل به یک رهبر تمام عیار شود ولی پس از گذشت نزدیک به سه سال انتقال او چیزی جز شکست نبوده است.

 

 

 

 

ستاره برزیلی سال گذشته تلاش داشت به لالیگا برگردد. او با هر دو تیم رئال و بارسا وارد مذاکره شد ولی به دلیل توقعات مالی بالای پی اس جی انتقال او ممکن نشد.

گفته می شود بارسلونا تابستان امسال هم تلاشی دوباره برای بازگرداندن تیمار انجام خواهد داد ولی واگنر ریبیرو ایجنت نیمار معتقد است که فوق ستاره برزیلی به دلیل شرایط خاص پس از شیوع کرونا یک فصل دیگر را نیز در پاریس خواهد ماند. او تا 2022 با پی اس جی قرارداد دارد.

 

او در این رابطه به فاکس اسپورتس گفت:« فکر می کنم نیمار در پی اس جی خواهد ماند چرا که شرایط بازار نقل و انتقالات حالا متفاوت شده و دنیای اقتصاد فوتبال تغییرات زیادی کرده است. بارسا اکنون منابع مالی لازم برای جذب نیمار را ندارد و پی اس جی هم در صورت از دست دادن نیمار به سختی بتواند جانشینی خوب برای او پیدا کند. چنین انتقالی امسال رخ نخواهد داد.»

 

این در حالی است که برای بارسلونا فعلا جذب لائوتارو مارتینز و میرالم پیانیچ در اولویت قرار دارد و آنها قصد دارند با این دو بازیکن خط حمله و میانی خود را تقویت کنند. 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.