مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

بعد از زمانی که دبیرکل فدراسیون فوتبال مهدی محمدنبی به همراه تیمی از افراد حقوقی برای تدوین اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران گزارش آن را به فیفا ارسال کرد فیفا در موارد قابل انتظاری از اساسنامه ایراد گرفته و آن ها را برای فدراسیون فوتبال ایران هایلایت کرده است.

 

مهم ترین ایراد فیفا به فدراسیون فوتبال ایران مسئله نهاد عمومی غیر دولتی و اضافه شدن کلمه «عمومی» به عنوان یک موضوع ساختاری در فدراسیون فوتبال است که فیفا با آن مخالفت کرده و همانطور که قبلا در اساسنامه پیشین توسط کمیته انتقالی به تصویب رسیده است فدراسیون فوتبال ایران باید یک نهاد غیردولتی (از نظر فیفا) باقی بماند. حتی اگر از نظر مشی کاری به دولت وابسته باشد و از وزارت ورزش بودجه دریافت کند.

 

در عین حال چند مورد دیگر از اساسنامه نیز مورد نقد فیفا قرار دارد که از جمله آن ها می‌توان به نحوه انتخاب ارکان قضایی و همچنین حضور وزیر ورزش در مجمع فدراسیون فوتبال اشاره کرد که مورد تایید فیفا نیست. برخی از رسانه ها این ایرادها را 80 مورد عنوان کردند که یکی از اعضای فدراسیون فوتبال در گفتگو با این مسئله را تکذیب کرد و گفت: ایرادهایی که فیفا از فدراسیون گرفته قبلا مورد انتظار ما بوده و در این زمینه گفتگو و رایزنی بیشتری با فیفا صورت خواهد گرفت.

 

البته باید در نظر داشت باتوجه به وضعیت ایران و عبور از خطوط قرمز فیفا نباید کار به شکلی پیش برود که منجر به واکنش تند فدراسیون جهانی فوتبال شود تا آن ها یک بار دیگر تصمیمی که قبلا درباره فوتبال ایران گرفته اند را در دستور کار قرار بدهند.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.