دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، با توجه به تعویق بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 در آسیا که به زودی به طور رسمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام می شود ممکن است تاریخ این بازی دوستانه هم دستخوش تغییر شود که مدیر اجرایی تیم ملی فوتبال عمان بدان اشاره کرده است.

 

این بازی در حالی برنامه ریزی شده که کادر فنی هر دو تیم تغییر کرده است. ایران بعد از خداحافظی مارک ویلموتس با اسکوچیچ به توافق رسیده است و عمان هم هدایت تیمش را به برانکو محول کرده است. مربی ای که کارنامه مربیگری اش در فوتبال ایران پر افتخار است.

 

در حال حاضر مشخص شده است دیدارهای ایران در فروردین ماه و خرداد ماه برگزار نخواهد شد. شاید تنها عامل لغو این بازی در خرداد ماه ویروس کرونا باشد. البته پیش بینی شده است با گرم شدن هوا قدرت انتقال این ویروس کمرنگ شود. هر چند برگزاری این بازی در خرداد ماه منوط به ضرورت برگزاری این بازی از سوی دو تیم است. بعد از مشخص شدن تاریخ جدید بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 فدراسیون فوتبال ایران و عمان در این باره با هم مذاکره خواهند کرد و به نظر می رسد تاریخ این بازی همانطور که اشاره شد دستخوش تغییر شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.