دانلود سریال یاغی

“” آندر هررا در تابستان سال 2014 با قراردادی چهار ساله به منچستر یونایتد تحت هدایت لوییس فان خال پیوست. ستاره اسپانیایی در مدت حضور خود در جمع شیاطین سرخ 70 بازی برای این تیم انجام داد اما هیچ گاه نتوانست به عنوان یک مهره کاملا ثابت خودش را جا بیندازد؛ موضوعی که باعث شد او در تابستان اولدترافورد را به مقصد پاری‌ سن ‌ژرمن ترک کند.

 

 

ستاره اسپانیایی حالا در پاری سن ژرمن زیر نظر توماس خال آلمانی کار می کند. آندر هررا در مصاحبه ای از شباهت های سرمربی فعلی و قبلی خود گفته است: “واقعا توماس توخل من را یاد لوئیس فان خال می اندازد. هر دو آنها فوتبال برنامه ریزی شده بر اساس ایجاد موقعیت های فراوان را دوست دارند.”

 

هررا درباره شرایط حضور در پاری سن ژرمن نیز گفت: “در اینجا پیروز شدن یک تعهد کلی است در غیر این صورت یک فاجعه رخ خواهد داد. ما در بازی رفت لیگ قهرمانان 1-2 در خانه دورتموند شکست خوردیم که نتیجه خیلی بدی به عنوان یک بازی خارج از خانه به حساب نمی آمد اما در اینجا یک فاجعه مطلق تلقی شد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.