دانلود سریال یاغی

“” ستاره محبوب اسپانیایی که این روزها در ژاپن و باشگاه ویسل کوبه بازی می کند با انتشار ویدئویی در صفحه رسمی اش مدعی شد همه افراد باید در موقعیتی که حضور دارند کارشان را به بهترین شکل انجام دهند تا شیوع ویروس کرونا در اسپانیا متوقف شود.

 

آندرس اینیستا گفت: “از همه متخصصانی که تمام دقایق برای نجات جان بسیاری از مردم مبارزه می کنند حمایت کرده و از آنها ممنون هستم. برای تمام تلاشی که می کنید خستگی ناپذیری تان و این عملکرد بی نظیر از شما سپاسگزاریم.

 

 

نجات جان ما در دستان و افکار شماست. دستیاران کارکنان امور بهداشتی و درمانی همه افرادی که در حال تحقیق بوده تا راهی برای متوقف کردن رشد ویروس کرونا پیدا کنند. من حامی شما هستم تا قدرت این کار را پیدا کنید. شما عملکرد فوق العاده ای داشته اید. همه شما نیروهای امنیتی و خدمات عمومی که کمک می کنند شرایط آسان تر شود. برای همه خانواده های قربانیان این لحظه هایی وحشتناک است. فکر و عشق من تقدیم به شما.

 

ما هر کسی در شغل و جایگاه خودش باید بین خودمان جلوی این کار را بگیریم تا شرایط هرچه سریعتر به حالت عادی برگردد. باید بین افرادی که به مراقبت نیاز بیشتری دارند کمک کنیم. تنها یک راه وجود دارد و باید به خودمان کمک کنیم. فرمول دیگری وجود ندارد.”

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.