به گزارش “مجله ایما”، شاگردان مجتبی سرآسیایی این روزها عادت کرده اند که بازی های خارج از خانه خود را با پیروزی تمام نکنند. نکته جالب درباره آنها اینکه، مشهدی ها برعکس بازی های دور از خانه، در دیدارهایی که میزبان هستند با پیروزی بازی های خود را به اتمام می رسانند. نگاهی به نتایج هفته های اخیر شهرخودرویی ها این نکته را به خوبی نشان می دهد.

 

شهرخودرو در بازی های خارج از خانه خود از هفته پانزدهم توانسته به دو تساوی برابر شهرخودرو و شاهین و دو شکست برابر فولاد خوزستان و پرسپولیس دست پیدا کنند. اما در سوی دیگر آنها در سه دیدار خانگی اخیر خود برابر پیکان، ماشین سازی و نفت مسجدسلیمان با برد به پایان رساندند.

 
اتفاق عجیب درباره این روند شهرخودرویی ها اینکه، آنها در آغاز بازی های خود در لیگ نوزدهم چهار دیدار خارج از خانه خود را با سه پیروزی و یک تساوی پشت سر گذاشتند تا با میانگین 2.5 امتیاز به ازای هر بازی به عنوان یکی از بهترین تیم های خارج از خانه شناخته شوند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.