مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” فیلیپو اینزاگی اسطوره فوتبال ایتالیا و سرمربی باشگاه بنونتو که در لیگ سری ب این کشورحضور دارد می‌گوید باشگاه‌های ایتالیایی خواهان این هستند که با فروکش کردن بحران ناشی از ویروس کرونا از ماه آگوست رقابتهای فصل جاری را از سر بگیرند. اینزاگی خاطرنشان کرد که نیمه‌ کاره رها کردن این فصل باعث می‌شود بعضی باشگاه‌های ایتالیایی به کلی نابود شوند.

 

ایتالیا در بحران کرونا با فاجعه بزرگی مواجه شده و تا این لحظه نزدیک به 10هزار نفر در این کشور جان خود را از دست داده‌اند. دولت ایتالیا همه رقابتهای ورزشی را دست‌کم تا 15 فروردین تعطیل کرده و رقابتهای سری آ در صورت بهبود شرایط بحرانی قرار است از 13 اردیبهشت آغاز شود هر چند آغاز این رقابتها منوط به تصمیم دولت در آن زمان است و اگر شرایط ناشی از ویروس کرونا به وضعیت عادی برنگشته باشد اجازه انجام رقابتها داده نخواهد شد.

 

 

اینزاگی در گفتگو با اسکای ایتالیا ضمن هشدار به نیمه کاره رها شدن این فصل فوتبال ایتالیا گفت:” صحبت کردن درباره فوتبال سخت است. همه ما به خاطر سلامتی عمومی یک قدم به عقب برداشته‌ایم چون این بالاترین اولویت است. ولی وقتی همه چیز تمام شود می‌خواهیم بازی کردن را از سر بگیریم. کار درست این است. ما همه می‌خواهیم مسیری که هشت ماه پیش شروع کردیم را به پایان برسانیم. لیگها حتما باید کامل شده و به پایان برسند”.

 

سرمربی بنونتو در ادامه صحبتهایش گفت:” برای جلوگیری از سوتفاهم و جلوگیری از نابودی بعضی باشگاه‌ها این بهترین راه‌حل است. ما برای بازی کردن در ماه‌های ژوئن ژوئیه و آگوست آماده‌ایم. هر تصمیم دیگری به جز این به بعضی باشگاه‌ها ضرر سنگینی خواهد زد. ما به دادگاه خواهیم رفت بعضی باشگاه‌ها کلا نابود خواهند شد و فوتبال با خطر از دست دادن یک دوره دو ساله مواجه خواهد شد نه فقط چند ماه”.

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.