به گزارش “مجله ایما”، ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق و محبوب رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا رقیب لوئیس روبیالس خواهد بود. ایکر کاسیاس که در حال حاضر در پورتو حضور دارد، در صورت انتخاب در این سمت به دوران حرفه ایش پایان می دهد. مارکا مدعی شد کاسیاس تصمیمش در مورد شرکت در انتخابات را به شورای ملی ورزش ابلاغ کرده است.

 

 

در نظرسنجی انجام شده توسط نشریه مارکا، 94 درصد از هواداران حمایت شان را از نامزدی ایکر کاسیاس برای احراز این پست نشان داده بودند. این دروازه بان 38 ساله چندی قبل با چند تن از همبازیان سابق خود در تیم ملی اسپانیا دیدار کرده و از آنها خواسته بود برای حضورش در انتخابات از او حمایت کنند.

 

ایکر کاسیاس چند ماه قبل دچار یک حمله قلبی در تمرینات پورتو شد و اگرچه هنوز به طور رسمی از فوتبال خداحافظی نکرده، اما بعید است دیگر قادر به حضور در میادین باشد. ایکر کاسیاس یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ فوتبال اسپانیا به شمار می آید که علاوه بر کسب افتخارات بی شمار، از مقبولیت قابل توجهی حتی در بین هواداران بارسلونا نیز برخوردار است.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.