به گزارش “مجله ایما”، ایکر کاسیاس، سنگربان محبوب اسپانیایی رسما اعلام کرد نامزد احراز پست ریاست فدراسیون فوتبال کشورش خواهد شد. او باید در این انتخابات با لوییس روبیالس، رئیس فعلی رقابت کند. ایکر کاسیاس در طول دوران فعالیت باشگاهی اش پنج بار قهرمان لالیگا پیروز شد و سه عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را نیز کسب کرد. کاسیاس 167 بار برای کشورش بازی کرده و تا قبل از رسیدن این عنوان به سرخیو راموس، پرسابقه ترین بازیکن تاریخ فوتبال کشورش بود.

 

 

ایکر کاسیاس گفت: “بله، وقتی زمان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال برسد من در آن شرکت خواهم کرد. ما در کنار هم می خواهیم فدراسیون اسپانیا را بهترین فدراسیون فوتبال جهان تبدیل کنیم. من رئیس باشگاه ام پورتو را از این تصمیم آگاه کردم، و فقط می توانم از آنها عمیق ترین تشکرم را ابراز کنم.

 

ما با احترام بسیار کار می کنیم. بیش از 23 رای دهنده در انتخاباتی منصفانه و شفاف در انتظار ما هستند. 139 عضو مجمع تصمیم خواهند گرفت. از همه شما برای عشقی که به طور مداوم به من ابراز کردد متشکرم. حمایت و قدرت شما مرا تشویق می کند. “

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.