به گزارش “مجله ایما”، در ادامه رقابت‌های هفته هفدهم لیگ ستارگان قطر، تیم السیلیه که برای سومین بازی پیاپی از کریم انصاری‌فرد در ترکیب ابتدایی بهره نمی‌برد و جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۱۷:۲۵ امشب در ورزشگاه حمد بن خلیفه مقابل تیم صدرنشین الدحیل و یکی از حریفان آسیایی پرسپولیس، قرار گرفت.

 

الدحیل در دقیقه ۱۲ روی یک توپ ریباندی بعد از برخورد به تیرک و با ضربه بغل پای هان کوانگ به گل رسید و در نیمه اول به برتری دست پیدا کرد.

 

کریم بوضیف در دقیقه ۸۵ با شوت تماشایی از روی ضربه ایستگاهی کنار زمین دروازه السیلیه را باز کرد؛ در ادامه مسابقه یاران انصاری‌فرد با ضربه پنالتی مبارک بوصوفه به گل رسیدند ولی در نهایت با نتیجه ۲ بر یک در بازی خانگی مقابل الدحیل شکست خوردند تا ۲۳ امتیازی و در جایگاه ششم جدول لیگ ستارگان بمانند.

 

کریم انصاری‌فرد، ملی پوش ایرانی السیلیه که در دو هفته اخیر لیگ ستارگان قطر یک بازی دور از فهرست و در یک مسابقه نیمکت‌نشین بود، در بازی امشب مقابل الدحیل از دقیقه ۵۶ در ترکیب تیمش قرار گرفت.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.