دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، لاتزیو در این فصل عملکرد خیره کننده ای داشته و تا به اینجا با ۶۲ امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. این در حالی است که تیم صدرنشین یعنی یوونتوس تنها با یک امتیاز بیشتر از لاتزیو در رده اول قرار دارد. موضوعی که باعث شده شاگردان اینزاگی امید زیادی برای فتح اسکودتو در فصل جاری داشته باشند.

 

یکی از بهترین بازیکنان لاتزیو در فصل جاری مدافع برزیلی و جوان این تیم یعنی لوییز فیلیپه بوده است. بر اساس ادعای نشریه کوریره دلو اسپورت، درخشش فلیپه باعث شده باشگاه بارسلونا به دنبال جذب این مدافع ۲۳ ساله باشد. از طرف دیگر بالا رفتن سن جرارد پیکه نیز این انتقال را محتمل تر می‌کند.

 

 

 

 

قرارداد ستاره برزیلی لاتزیو تا ژوئن ۲۰۲۲ اعتبار دارد اما با این وجود گفته می شود که باشگاه ایتالیایی مذاکراتی را برای تمدید قرارداد لوییز فیلیپه انجام داده است. در حال حاضر قیمت او ۲۰ میلیون یورو تخمین زده شده است اما به نظر نمی‌رسد که لاتزیو به راحتی و با این قیمت حاضر به فروش او باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.