دانلود سریال یاغی

“” درخشش کلمنت لنگلت در ترکیب سویا باعث شد که باشگاه بارسلونا برای جذب این ستاره فرانسوی اقدام کند و در سال 2018 این بازیکن را به خدمت بگیرد.

 

 

لنگلت در ابتدا به عنوان یک بازیکن جانشین برای جرارد پیکه و ساموئل اومتیتی به بارسلونا پیوست اما او قابلیت های فوق العاده خود را به نمایش گذاشت و جای هم وطن خود را در ترکیب اصلی بلوگرانا گرفت. عملکرد لنگلت در فصل گذشته به قدری خوب بود که او حتی توسط دیدیه دشان به تیم ملی فرانسه نیز دعوت شد.

 

بعد از جدایی ارنستو والورده از بارسلونا اوضاع کمی برای ستاره فرانسوی تغییر کرد چرا که به نظر می‌رسد سرمربی جدید بارسا یعنی کیکه ستین بیش از او به هم وطنش یعنی ساموئل اومتیتی اعتقاد داشته باشد؛ این موضوع را می توان از ترکیب بارسلونا در چند بازی گذشته کاملا متوجه شد. با این وجود اما نشریه اسپورت کاتالونیا در گزارشی مدعی شد مسئولان بارسلونا به دنبال تمدید قرارداد با این مدافع فرانسوی هستند. قرارداد فعلی لنگلت تا سال 2023 اعتبار دارد اما بارسلونا قصد دارد که باز هم آن را تمدید کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.