مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

پنج سال پیش در چنین شبی بارسلونا موفق شد در فینال لیگ قهرمانان با نتیجه 1-3 یوونتوس را مغلوب کند تا برای دومین بار فاتح سه گانه شود. دنی آلوس مدعی شد بسیاری معتقدند بارسلونا قادر نیست به چنین هدفی دست یابند اما آنها در فینال ها همیشه آماده مقابله با همه چیز بودند.

 

 

دنی آلوس گفت: تقریبا همه چیز را در مورد فینال به یاد می آورم و  زمان زیادی از آن بازی نمی گذرد. به خاطر دارم که آن لحظه بسیار ویژه بود اما بازی از نظر شخصی و تیمی دشوار بود. مردم تصور می کردند ما نمی توانیم قهرمان شویم و از حریف ما حمایت می کردند تا جلوی موفقیت ما را بگیرند. ما می دانستیم که مردم تصور می کنند ما نمی توانیم دوباره فاتح سه گانه شویم. وقتی آمادگی مقابله با اتفاقات را دارید بعید است که اتفاقات تلخ رخ دهد. این راز بارسا در فینال است؛ همیشه آماده بودن.

 

می دانستیم یوونتوس حریفی سرسختی و تیمی قدرتمند از نظر بدنی است. در بازی فینال ما مانند محمد علی کلی بودیم؛ مثل پروانه شناور و مثل زنبورعسل گزنده. می دانستیم که با داشتن توپ پیروز شویم. فرقی نمی کند حریف شما چقدر قدرتمند باشد اگر آنها را دنبال توپ باشند خسته می شوند. لحظه ای که آنها دروازه شان را رها می کنند وقت حمله است. علی رغم اینکه آلوارو موراتا بازی را 1-1 کرد ما هرگز بازی تیمی را متوقف نکردیم. ما یکدیگر را به کسب پیروزی تشویق می کردیم زیرا اگر اینگونه نباشد شما با سر پایین به سمت رختکن می روید.

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.