دانلود سریال یاغی

٬ جونیور فریپو در نقل و انتقالات تابستانی گذشته از رئال بتیس جدا شد و به بارسلونا پیوست تا رقیب یوردی آلبا در سمت چپ خط دفاعی این تیم باشد اما این بازیکن برزیلی در فصل جاری کمتر فرصت حضور در میدان را داشته و به همین خاطر گفته می شود که به احتمال فراوان در نقل و انتقالات پیش رو بارسلونا را ترک خواهد کرد.

 

از طرفی به نظر می رسد که بارسلونا قصد دارد برای کاهش قیمت لائوتارو مارتینز مدافع برزیلی خود یعنی جونیور فریپو را در معامله جذب ستاره آرژانتینی وارد کند؛ موضوعی که باعث شده جدایی جونیور فیرپو از بارسا بسیار محتمل به نظر برسد.

 

 

 

 

قطعا بارسلونا در صورت جدایی فریپو به دنبال جذب یک جانشین برای او خواهد بود چراکه یوردی آلبا در فصل جاری دائماً با مصدومیت های متوالی دست و پنجه نرم کرده و به نظر نمی رسد که بارسا بتواند برای یک فصل کامل روی این بازیکن حساب باز کند.

 

حالا و در همین رابطه آبولا پرتغال مدعی شده که بارسا به جذب مدافع ۲۶ ساله و پرتغالی دورتموند یعنی رافائل گریرو علاقه نشان داده است. با این حال گریرو تا سال ۲۰۲۳ با زنبور ها قرارداد دارد و به نظر می رسد تیم آلمانی به سختی راضی به جدایی او شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.