به گزارش “مجله ایما”، در حالی که شهرخودرو در هفته دوم لیگ قهرمانان در عین بازی روان‌تر نسبت به بازی اولش مقابل الهلال متحمل شکستی سنگین مقابل پاختاکور در ازبکستان شد، هجمه روانی زیادی متوجه تیم سرآسیایی شد که بیش از هر چیز از کم‌تجربه بودن این تیم و خصوصا سرمربی مشهدی شهرخودرویی‌ها انتقاد شد.

 

در این حال شکست تیم‌های پرستاره‌ای چون سپاهان و استقلال و همچنین تساوی دور از انتظار پرسپولیس اگر چه برای هواداران فوتبال ایران تلخ بود اما بار روانی زیادی را از دوش شهرخودرو که برای اولین بار آسیا را به عنوان نماینده شرق کشور تجربه می‌کند، برداشت؛ خصوصا که تا اینجای کار، سرمربی اسبق شهرخودرو با پرسپولیس به عنوان یکی از مقتدرترین تیم‎های سال‌های اخیر فوتبال ایران بیشتر از یک امتیاز از دو بازی خود نگرفته است.

 

شهرخودرو در بازی با پاختاکور یک نیمه را با به گردش درآوردن توپ در زمین حریف به خوبی کنترل کرد اما بعد از یک اشتباه، تمرکزش را از دست داد تا در روزی که می‌توانست با مدارا حداقل با یک امتیاز به مشهد برگردد، سه بار دروازه خود را گشوده ببیند.

 

در هر حال به نظر می‌رسد بازی سوم مشهدی‌ها بسیار تاثیرگذار خواهد بود و فرصتی برای کامبک شاگردان مجتبی سرآسیایی که بتوانند از آبروی نماینده شرق فوتبال ایران در آسیا دفاع کنند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.