به گزارش “مجله ایما”، در حالی که گفته می‌شد منوچهر نیکفر پس از کناره گیری مسعود تابش مدیرعامل سپاهان، به صورت موقت امورات باشگاه سپاهان را در دست خواهد داشت تا مدیرعامل جدید انتخاب شود، اما این چهره با تصمیم هیئت مدیره حداقل تا پایان لیگ نوزدهم به عنوان سرپرست باشگاه به کار خودش ادامه می دهد و بعد از آن درباره مدیرعامل این باشگاه اصفهانی که طی همین روزهای کم هم مدعیان زیادی داشته و حرف های زیادی پیرامونش زده شد، تصمیم گرفته خواهد شد.

نیکفر در دولت روحانی و با تغییراتی که در شرکت فولاد مبارکه رخ داد، معاون کارخانه در بخش متالوژی شد و همچنین به عنوان رئیس هیئت مدیره نیز انتخاب شد و مدیریت خلیلیان مدیرعامل سابق سپاهان نیز در دوره نیکفر اتفاق افتاد.

سرپرست جدید باشگاه سپاهان اگرچه مدت ها است ریاست هیئت مدیره باشگاه سپاهان را برعهده داشته، اما از مصاحبه و بودن در رسانه ها اجتناب کرده و سعی کرده به دور از حاشیه کارش را دنبال کند.

پنجمین جام سپاهانی ها در لیگ برتر، در سال های ابتدایی حضور نیکفر در باشگاه رقم خورد ولی در ادامه چند مدیرعامل آمدند و رفتند تا اینکه دوباره با انتخاب امیرقلعه نویی  که سرپرست فعلی باشگاه سپاهان نقش مهمی در آن داشت، بار دیگر طلایی پوشان به دوران اوج گذشته بازگشته اند.

از جمله کارهای قابل توجه نیکفر برای باشگاه سپاهان، تلاش برای افزایش بودجه بوده که طی سال های اخیر کاهش قابل توجهی پیدا کرده بود، ولی رفته رفته نیکفر توانست مدیران شرکت فولادمبارکه را مجاب به افزایش ردیف بودجه ورزشی کند تا به نوعی نقش مهمی در ایفای نقش مسئولیت اجتماعی یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های صادر کننده کشور داشته باشد.

منوچهر نیکفر کارشناسی ارشد مدیریت صنایع است و معاونت در کارخانه فولاد مبارکه تجربه مدیریتی بسیار خوبی در اختیار او قرار داده است. ضمن اینکه همین چند ماه پیش بود (آبان ماه) بود که سرپرست فعلی سپاهان با حکم عظیمیان مدیریت شرکت فولاد مبارکه، به عنوان مدیر کمیسیون معاملات کارخانه نیز انتخاب شد.  

به نظر می رسد در این مقطع که مدیران شرکت فولاد مبارکه به دلایل مختلف ناچار به ایجاد تغییر در پست مدیر عامل باشگاه شدند، در مجموع تصمیم خوبی گرفته شده است؛ چرا که نیکفر از ابتدا در جریان جذب و همکاری با امیرقلعه نویی بوده و اختلافی با کادر فنی که در این برهه نیاز به حمایت دارند هم ندارد و می تواند از ظرفیت و پتانسیلی که کارخانه دارد برای تزریق کمک های بیشتر به باشگاه کمک کند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.