مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

مایک تایسون اسطوره دنیای بوکس در جریان شرکت در یک برنامه کشتی کچ به نام Elite Wrestling (AEW) Dynamite show  با کریس جریکو اسطوره کشتی کچ درگیری فیزیکی پیدا کرد و این حرکت او به این معنی تعبیر شده که احتمالا بازگشت تایسون به دنیای ورزش نه در رینگ بوکس بلکه با ورود او به کشتی کچ رقم خواهد خورد.

 

 

مایک تایسون اخیرا با انتشار ویدیوهایی در شبکه‌های مجازی اعلام کرده بود که به زودی به دنیای مبارزه بازخواهد گشت. در این بین شایعات زیادی درباره مبارزه نمایشی او با تعدادی از بزرگان قدیمی دنیای بوکس و به خصوص با ایواندر هالی‌فیلد مطرح شده بود.

 

حالا با درگیری تایسون و جریکو اکثر تحلیل‌گران دنیای مبارزات رزمی می‌گویند بازگشت تایسون به احتمال زیاد در رینگ کشتی کچ رقم خواهد خورد و نه در رینگ بوکس.

 

 

جریکو در جریان این برنامه مقابل تایسون ایستاد و از او درخواست کرد که به خاطر ضربه‌ای که ده سال پیش در مسابقات کشتی کچ به او وارد کرده عذرخواهی کند. اما تایسون از این کار خودداری کرده و در عوض پیراهن خود را در مقابل او پاره کرده و مقابل جریکو ایستاد.

 

 

در این لحظه جریکو تایسون را به عقب هل داد و این نقطه شروع دعوایی همگانی بین همه کسانی بود که در آن لحظه در رینگ کشتی کچ حضور داشتند.

 

 

این حرکت تایسون و جریکو باعث شده شایعات زیادی درباره احتمال مبارزه قریب‌الوقوع او با این اسطوره دنیای کشتی کچ مطرح شود. تایسون بعد از این ماجرا به خبرنگاران گفت: به شما می‌گویم که این داستان اینجا تمام نشده. من برمی‌گردم و دمار از روزگار جریکو درمی‌آورم.

 

 

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.