دانلود سریال یاغی

به نقل از آاس دو روز پیش بود که زین الدین زیدان ترجیح داد یک باز ی90 دقیقه ای درون تیمی را در ساعت 19.30 یعنی ساعتی که یکشنبه پیش رو رئال باید به مصاف ایبار برود ترتیب داد. در این بازی زیزو از مثلث تهاجمی بنزما هازارد ومارکو آسنسیو در یکی از تیم ها استفاده کرد. مثلثی که او در پیش فصل روی آن تاکید داشت ولی مصدومیت شدید آسنسیو نقشه های او را منتفی کرد.

هرچند در این بازی درون تیمی بازیکنان اصلی بین دو طرف تقسیم شده بودند ولی همه چیز حکایت از این دارد که سرمربی فرانسوی قصد دارد در بازی یکشنبه هفته بعد از مثلث بنزما هازارد و آسنسیو در خط حلمه استفاده کند.

 

 

 

 

در بازی های پیش فصل و برابر بایرن زیزو تیمش را با همین مثلث روانه میدان کرد. بنزما مهاجم نوک بود آسنسیو در سمت راست و هازارد نیز در سمت چپ به میدان رفت.حاصل کار شکست 3-1 رئال بود و تک گل کهکشانی ها را نیز رودریگو گوئس به ثمر رساند.

در بازی بعدی برابر آرسنال لوکا یوویچ بود که به جای آسنسیو در ترکیب قرار گرفت. ترکیبی که جواب ندارد و در 15 دقیقه پایانی آسنسیو وارد زمین شد. او یک پاس گل به گرت بیل داد و یک گل هم ثمر رساند تا در همین مدت اندک بهترین بازیکن زمین شود. از بخت بد او در دقایق پایانی رباط صلیبی داد و 10 ماه و نیم است که به دور از میادین بوده ولی شیوع کرونا به نفع او نیز شد و حالا با بهبودی کامل مهیای بازگشت به ترکیب رئال مادرید است.

 

 

 

 

وینیسیوس رودریگو لوکاس واسکز براهیم دیاز و گرت بیل دیگر مهره های هجومی در دسترس زیدان برای بازی با ایبار هستند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.