به گزارش “مجله ایما”، الدحیل صدرنشین کنونی لیگ ستارگان قطر و یکی از رقبای پرسپولیس ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با خبر امیدوارکننده ای در آستانه بازی های پیش رو مواجه شد. زوج مصدوم و خطرناک خط حمله این تیم با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به تمرینات بازگشتند تا رکراکی سرمربی مراکشی مشکلی برای بهره بردن از آنها مقابل السیلیه نداشته باشد.

ماریو مانژوکیج و معز علی دو ستاره گران قیمت و سرشناس خط حمله الدحیل بعد از مصدومیتی دو هفته ای با تلاش کادر پزشکی از دیروز به تمرینات الدحیل بازگشتند تا برای بازی با السیلیه که از حساسیت خاصی برخوردار است، آماده شوند. بنا به اعلام این باشگاه هر دو بازیکن مجوز بازگشت به ترکیب را دارند و با حضورشان این تیم با آمادگی بیشتری برای قهرمانی زودهنگام تلاش خواهد کرد.

ابراهیم مسرور مدیر داخلی الدحیل در مصاحبه با الوطن ضمن تایید بازگشت این دو ستاره از مصدومیت مدعی شد قهرمانی در این فصل از رقابت ها برای گرفتن جواز صعود به جام باشگاه های جهان 2020 به میزبانی دوحه از اهمیت خاصی برای او و باشگاه برخوردار است از همین رو تک تک امتیازات باقی مانده در لیگ ستارگان اهمیت دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.