به گزارش “مجله ایما”، مسابقات هفته بیست و هفتم لیگ یک فرانسه شنبه شب پیگیری شد که در یکی از بازی‌ها، تیم آمیان که پس از هفت دیدار سامان قدوس را جزو فهرست و روی نیمکت داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ در استادیوم دو لا لیکون مقابل تیم رده پانزدهمی متز قرار گرفت.

 

تیم آمیان که در ۱۴ هفته گذشته لیگ یک فرانسه هیچ بردی نداشته و ۸ شکست و ۶ تساوی داشت، مقابل متز هم نتوانست به این روند ضعیف پایان دهد و با نتیجه یک بر صفر مغلوب شد تا ۲۲ امتیازی و در رده نوزدهم جدول بماند.

 

سامان قدوس، ستاره ایرانی آمیان که در هفت هفته گذشته لیگ یک فرانسه بخاطر آسیب دیدگی در فهرست تیمش حضور نداشت، در دیدار مقابل متز از ابتدای نیمه دوم و به‌عنوان نخستین تعویضی بازی وارد زمین شد.

 

قدوس در حالی چهارمین بازی این فصل خود در لیگ یک فرانسه را انجام داد که بعد از محرومیت چهار ماهه‌اش، یک بار در جام حذفی، یک بار در جام اتحادیه و یک مرتبه هم در لوشامپیونه بازی کرد ولی پس از آن بخاطر مصدومیت و تا دیدار شنبه شب با متز، ۴۹ روز دور از میادین بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.