دانلود سریال یاغی

نفت مسجدسلیمان یکی از تیم های موفق لیگ برتر است که با مشکلات مالی بسیار زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. نفتی‌ها که هرساله کاندیدای سقوط به دسته اول بودند در لیگ نوزدهم با هدایت مهدی تارتار روزهای خوبی را پشت سر گذاشتند و حالا در رتبه ای تک رقمی و معقول در جدول رده بندی قرار دارند.

با این وجود اما نفتی بودن این تیم مشکلات زیادی را برای اعضای آن به وجود آورده است. اعضای تیم نفت که اردوی تدارکاتی شان را در تهران برپا کردند‌به دلیل مشکلات مالی هرروز در پایتخت محل تمرینات و اقامت شان تغییر می‌کند. در این شرایط شایعاتی درباره بازگشت اعضای نفت به مسجدسلیمان مطرح شد اما مسئولان باشگاه این مساله را رد کردند.

با توجه به وضعیت قرمز کرونا در استان خوزستان و البته هوای بسیار گرم این استان مسئولان باشگاه با هماهنگی کادرفنی در نظر دارند به تمرینات خود در تهران ادامه دهند و چند روز مانده به شروع لیگ به مسجدسلیمان بروند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.