دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، تیم آرمان گهر سیرجان روز گذشته به گیلان که یکی از شهرهای آلوده به ویروس کرونا به شمار می رود، سفر کرد و مقابل سپیدرود با نتیجه 2 بر 1 شکست خورد.

سهراب بهاالدینی سرپرست فرمانداری شهرستان سیرجان در گفتگویی در رابطه با حفظ شرایط ایمنی در مورد بازیکنان و کادر آرمان گهر گفت: نه ما و نه مدیران شرکت آرمان گهر و مسئولان تیم به این سفر راضی نبودیم و تلاش های زیادی جهت لغو بازی انجام شد ولی مسئولان برگزاری بازی ها زیر بار لغو بازی نرفتند.

او ادامه داد: با پیگیری دانشگاه علوم پزشکی سیرجان و فرمانداری مقرر شد که تیم با رضایت خودشان در محلی قرنطینه شوند و ضمنا یک کادر درمانی اعضای تیم را مورد معاینه قرار بدهند. این تصمیم هم به نفع خانواده بازیکنان است و هم به نفع مردم شهر که خوشبختانه مورد استقبال آرمان گهر نیز قرار گرفته است.

 

گفتنی است طبق بررسی های خبرنگار مجله ایما، اعضای بومی باشگاه آرمان گهر به خانه هایشان رفته اند و سایر اعضای غیربومی باشگاه نیز در خوابگاه هستند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.