به گزارش”مجله ایما”، سازمان لیگ برتر تمام مسابقات فوتبال باشگاهی را به دلیل شیوع تا پایان سال لغو کرد اما برخی تیم ها کماکان تمرینات و بازی های دوستانه شان را ادامه می  دهند. امروز ستاد مقابله با ویروس کرونا در ورزش اطلاعیه شماره 5 این ستاد را منتشر کرد که در این اطلاعیه آمده است :” با توجه به گزارش های ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ادامه شرایط موجود در خصوص شیوع این بیماری و لزوم اقدامات پیشگیرانه، به استحضار می رساند تمام رویدادهای ورزشی سراسر کشور از جمله لیگ های فوتبال، تمام اماکن ورزشی و تمرینات تیم های باشگاهی تا پایان سال تعطیل خواهد بود.”

امروز اما تیم های پارس جنوبی و نساجی یک بازی تدارکاتی برگزار کردند که با توجه اطلاعیه ستاد مقابله با کرونا کمی عجیب به نظر می رسد. هرچند اطلاعیه شماره 5 ستاد صبح امروز به طور رسمی اعلام شد و احتمالا بازی تیم های نساجی و پارس از قبل هماهنگ  شده بوده اما امکان لغو یک بازی دوستانه وجود دارد و کار دشواری است.

با وجود شیوع بیماری کرونا در ایران و رشد خطرناک آن در شهرهای مختلف به نظر  می رسد که اطلاعیه هایی از این دست باید از سوی باشگاه های ورزشی بسیار جدی گرفته شود. بازیکنان و اعضای کادر  یک تیم فوتبال نیز می توانند به این ویروس مبتلا شده و حتی ناقل این بیماری به دیگران و بخصوص نزدیکانشان باشند.

با توجه به قدرت بالای سرایت این ویروس خطرناک تنها راه مقابله با آن پیشگیری و عدم حضور در اماکن عمومی است. اطلاعیه شماره 5 ستاد مقابله با کرونا تاکید دارد که  تمامی باشگاه ها و امکان ورزشی و تمرینات تیم ها تا پایان سال تعطیل هستند و به نظر می رسد تخطی از این قوانین بتواند عواقبی هم برای تیم ها داشته باشد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter