به گزارش “مجله ایما”، افشین ناظمی با بیان اینکه بازی های هر سه تیم گیلانی این هفته معلق شده است اظهار داشت: با همکاری حیدر بهاروند و فریبرز محمودزاده با درخواست مدیریت باشگاه سپیدرود، داماش و ملوان بازی های این هفته به تاریخ دیگری موکول شد.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با تشکر از همکاری بهاروند و محمودزاده در جهت درک شرایط گیلان و موافقت با تعلق بازی های هفته جاری این سه تیم عنوان کرد: با تعطیلی اکثر پروازهای ورودی و خروجی به رشت و بسیاری از مشکلات دیگر امکان برگزاری بازی ها ما وجود نداشت که خوشبختانه هر سه مسابقه قشقایی – سپیدرود، ملوان – بادران و داماش خوشه طلایی به زمان دیگری منتقل شد.

وی زمان تقریبی برگزاری این بازی ها را در هفته نخست فروردین ماه اعلام کرد و گفت: با توجه به انجام یک بازی عقب افتاده سپیدرود در 28 اسفند ماه احتمال دارد بازی معوقه ما در برابر قشقایی در تعطیلات نوروز برگزار شود.

ناظمی با نگران کننده دانستن شرایط مالی باشگاه های گیلانی و حجم بدهی های پیشین این باشگاه ها ابراز داشت: امروز مشترکا نامه ای به ریاست هیئت فوتبال گیلان ارسال کردیم تا از سازمان لیگ برای پرداخت بدهی های معوقه به طلبکاران با توجه به شرایط خاص این روزها فرصت بگیریم.

مدیرعامل سپیدرود رشت هزینه های تیم داری در این شرایط را کمرشکن دانست و عنوان کرد: ما برای سفر به شیراز از مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان کمک گرفته بودیم و در این روزهای پایانی سال در این شرایط مشکلات ما بیشتر شده است و امیدواریم که با مساعدت مسئولان شرمنده بازیکنان و هواداران نشویم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.