دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بعد از آنکه شیوع ویروس کرونا باعث شد سازمان لیگ برتر انگلیس مسابقات این لیگ را به تعویق بیندازد، دو باشگاه لیگ برتری استون‌ویلا و برایتون چیزی در حدود هزار وعده غذایی در اختیار افراد بی‌خانمان قرار دادند. این دو باشگاه قرار بود امروز شنبه در لیگ برتر میزبان باشند ولی حالا که بازی‌های این لیگ تا روز 3 آوریل به تعویق افتاده تصمیم گرفتند غذاهایی که برای فروش به هواداران خود در استادیوم‌ها تهیه کرده بودند را به رایگان در اختیار بی‌خانمان‌ها بگذارند.

 

 

استون‌ویلا قرار بود امروز میزبان چلسی باشد، تیمی که دیروز اعلام شد کالوم هادسون اودوی بازیکن جوانش به ویروس کرونا مبتلا شده است. برایتون، تیم علیرضا جهانبخش هم قرار بود امروز در خانه میزبان آرسنالی باشد که سرمربی‌اش میکل آرتتا به ویروس کرونا مبتلا است.

 

 

باشگاه برایتون در بیانیه‌ای با اعلام این خبر نوشت:”باشگاه برایتون مواد غذایی خریداری شده برای کیوسک‌های فروش اغذیه استادیوم خود در دیدارمقابل آرسنال را به بی‌خانمان‌های شهر برایتون اهدا کرده است. این حرکت باشگاه ما در واکنش به هشدار نماینده شهر برایتون در مجلس صورت می‌گیرد که از مردم خواسته بود که به جای صف کشیدن برای خرید مواد غذایی، به فکر افراد ضعیف‌تر و به خصوص بی‌خانمانها باشند”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.