مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” احمد سعادتمند مدیرعامل جدید استقلالی ها امشب برای اولین بار به صحبت با هواداران استقلال پرداخت. او در پاسخ سوالاتی که توسط مجربه برنامه پرسیده می شد این گونه پاسخ داد:

 

سالگرد قهرمانی پنجاه ساله را تبریک می گویم

برای همه زحمتکشان در مبارزه با کرونا آرزوی موفقیت دارم. همچنین پنجاهمین سالگرد قهرمانی استقلال در آسیا را تبریک می‌گویم و امیدوارم تیم به جایگاه اصلی خود با کمک هواداران باز گردد.

 

استقلال به هیچکس بدهکار نیست

دلیل اول من برای حضور در استقلال انگیزه و علاقه‌ام بود. همچنین از باشگاه شناخت داشتم و چند جلسه خدمت دکتر سلطانی‌فر و اعضای هیات مدیره برگزار کردیم و برنامه‌ها را با توجه به فرصت‌ها مطرح کردیم. استقلال به هیچکس بدهکار نیست و قابلیت آقایی در فوتبال آسیا را دارد زیرا ۳۰ میلیون نفر پشت آن هستند. احساس می‌کنم برند استقلال و هواداران عاشق می‌توانند سطح باشگاه را بالا ببرند.

 

از کسی ضمانت نخواستم

اگر هر کسی سر جای خود باشد و باشگاه ساختار داشته باشد کار ما ادامه دار خواهد بود. من ضمانتی نخواستم اما امیدوارم با عملکرد همه عزیزان روزهای خوبی در انتظار باشگاه باشد.

 

شعار نمی دهم اما استقلال به سوی روزهای خوب می رود

در بعضی از زمان‌ها نیاز است که سرپرست کارها را اداره کند تا روند انتخاب مدیرعامل با حضور هیات مدیره ادامه پیدا کند. به آقای خلیل‌زاده تسلیت می‌گویم و برای ایشان آرزوی سلامتی می‌کنم. مجمع باشگاه با حضور ۳ عضو هیات مدیره تشکیل شد و یکی از مهم ترین تصمیمات انتخاب و معرفی مدیرعامل بود و سپس صدور ابلاغ انجام شد. آقای منزوی استعفا داده بودند اما این استعفا پذیرفته نشد و با حضور ایشان بنده و آقای نظری جلسه شکل گرفت. آقای خلیل‌زاده نیز همچنان در هیات مدیره حضور دارد. ما همه کفش آهنی به پا کردیم تا کار کنیم و می‌خواهیم حاشیه‌ها را کم کنیم. اهل شعار نیستم اما این نوید را می‌دهم که استقلال به سمت روزهای خوب برود.

 

باید به هواداران هم کمک مالی کنیم

استقلال باید سالی ۲۰ تا ۳۰۰ میلیارد درآمد داشته باشد. باشگاه باید به یک جایی برسد که حتی یک خیریه داشته باشد. ساختار باشگاه را در جلسه هیات مدیره تصویب می‌کنیم. ما باید به هواداران کمک کنیم. برخی هواداران نیاز مالی دارند برخی دیگر می خواهند درس بخوانند و … ما باید به جایی برسیم که به آنها کمک کنیم.

 

باید مشکلات حل شوند

در این مدت حضور ۲۷ نشست داشتم و در حال برطرف کردن مشکلات هستیم. به سراغ مشکلات خواهیم رفت و تلاش می کنیم آن‌ها را حل کنیم.

 

خیلی ها در کنار استقلال به شهرت رسیدند

اعتقاد دارم که برای قهرمانی در آسیا باید یک تیم کامل داشته باشید و نمی‌توانیم برای یک تیم در حد قهرمانی یک تیم مدیریتی ضعیف داشته باشیم. ما یک تیم قوی هستیم و برای تمامی این قراردادها برنامه داریم و جلسات کارشناسی داشتیم و به سمت تعامل رفتیم. باشگاه استقلال به فردی بدهکار نیست و بسیاری در کنار باشگاه به شهرت رسیدند و منفعت کسب کردند.

 

بدهی های استقلال را به نقطه صفر می رسانیم!

چند پرونده در فیفا داریم که در حال حل کردن آن‌ها هستیم. همچنین به دنبال منابع مالی هستیم تا پرونده‌هایی که باید پرداختی داشته باشیم را حل کنیم. همچنین ما یک سری مطالبات داریم و از آ‌نها استفاده می‌کنیم. در حال وصول کردن مطالبات خود هستیم که سر فرصت این موضوعات را خواهیم گفت. با نفرات اول برخی از شرکت‌ها صحبت کردیم و در حال کار کارشناسی هستیم. عزیزانی هستند که ما تعهدات خود را نسبت به آن‌ها انجام دادیم و آن‌ها انجام ندادند و اگر سکوت می‌کنیم مبنی بر بی اطلاعی ما نیست. اگر صبر ما لبریز شود با شکایت و روند قضایی به دنبال مطالبات می‌رویم. ما بدهی‌ها را به نقطه صفر می‌رسانیم.

 

تا پایان فرورین پرداختی خواهی داشت

تلاش می‌کنیم تا پایان فروردین ماه پرداختی به بازیکنان و مربیان داشته باشیم و همچنین یک روند زمانی در نظر گرفتیم تا با دریافت مطالبات و طی برنامه ریزی درآمد بیشتری داشته باشیم. از ۱۶ فروردین کار خود را آغاز کردم و ۹ روز کاری سپری کردم. در این مدت اقدامات خوبی داشتیم و تا پایان فروردین پرداختی خواهیم داشت. مبلغ آن را نمی‌گویم اما به قرارداد با بازیکنان و مربیان پایبند هستیم.

 

باید به استقلال 75 ساله احترام بگذاریم

حضور پیشکسوتان در باشگاه یک روز خوب را رقم زد. از همه می‌خواهم که حضور داشته باشند. حضور بازیکنانی مانند عنایتی و صادقی و برهانی دیگران باعث شد تا انگیزه من بیشتر شود. عشق من به استقلال قابل تصور نیست. اگر قرار بود همه چیز گل و بلبل باشد مدیریت کار سختی نیست. امیدوارم با کمک همه عزیزان و به ویژه صدا و سیما اتفاقات خوبی رقم بخورد. استقلال ۷۵ سال قدمت دارد و باید به آن احترام گذاشت. خواهش دارم که صدا و سیما با محبت بیشتری در کنار استقلال باشد و فضایی ایجاد شود تا باشگاه به خواسته خود برسد.

 

مدیران پول ساز می خواهیم

ما در باشگاه نیاز به مدیران پول ساز داریم و افرادی با نگاه اقتصادی باید حاضر شوند. امروز بررسی کردیم که چرا باید از طریق موزه به درآمدزایی نرسیم؟ باشگاه و مدیران آن باید تفکر درآمدزایی داشته باشند و بتوانند این کار را انجام دهند و این تفکر در باشگاه جاری هستند. تمامی اعضای هیات مدیره ورزشی و اقتصادی هستند و به زودی نفرات دیگری به مجموعه اضافه می شوند. شرط اول البته دلسوز استقلال بودن است و باید عاشق باشگاه باشند.

 

در حال انتخاب کسی هستیم که در کنار ما باشد

با حدود ۱۵ گروه اقتصادی جلسه داشتیم و در حال بررسی هستیم. مجددا تکرار می‌کنم که در حال بررسی اهلیت صلاحیت و دیگر موضوعات هستیم تا انتخاب کنیم چه کسی در کنار باشگاه باشد. ما گرفتار نیستیم و چهار ستون بدن ما محکم است و با حمایت هوادران پیش می‌رویم. اگر بتوانیم صداقت و وفاق جمعی را ایجاد کنیم اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.

 

تمدید قراردادها را آغاز می کنیم

حتما دیاباته را حفظ خواهیم کرد. به آقای سعید رمضانی در جلسه روز یکشنبه گفتم که بعد از پرداختی‌ها باید به سمت تمدید قرارداد برویم. باشگاه باید با بازیکنان مورد نظر خود مذاکره کند و برای این تمدید قراردادها اقدام می‌کنیم.

 

ادامه دارد …

 

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.