“” ویروس کرونا در قاره اروپا به شکل عجیبی در حال گسترش پیدا کردن است. شیوع این ویروس در قاره سبز ابتدا از کشور ایتالیا آغاز شد اما رفته رفته تمام کشورهای اروپایی درگیر آن شده‌اند؛ موضوعی که باعث شد تمام مسابقات فوتبال نیز حالت تعلیق در بیاید.

 

در چند روز گذشته شاهد این موضوع بودیم که بسیاری از شخصیت های مهم فوتبالی و یا تیم های مطرح اروپایی برای مبارزه با این ویروس ترسناک وارد عمل شده‌اند. به عنوان مثال ساعاتی پیش بود که مشخص شد دو باشگاه شهر منچستر یعنی یونایتد و سیتی مبلغ ۱۰۰ هزار پوند را برای تامین نیازهای عمومی مردم اختصاص داده‌اند.

 

 

 

 

حالا و در همین رابطه باشگاه مطرح اسکاتلندی یعنی سلتیک نیز برای مبارزه با ویروس کرونا دست به اقدامی جالب‌توجه و البته تحسین برانگیز بوده است. سلتیک مبلغ ۱۵۰ هزار پوند را در اختیار موسسه ” Football for Good Fund” قرار داده تا آن ها این پول را برای کمک به افراد آسیب پذیر جامعه در برابر ویروس کرونا خرج کنند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.