“” روزنامه انگلیسی تلگراف مدعی شد که خرید باشگاه نیوکاسل توسط کنسرسیومی از عربستان سعودی احتمالا ماه آینده میلادی نهایی شده و باشگاه انگلیسی به مبلغ 380 میلیون یورو به طرف عربستانی فروخته خواهد شد.

 

 

از مدتها پیش شایعاتی درباره فروش باشگاه نیوکاسل مطرح شده و مایک اشلی مالک فعلی باشگاه به صراحت اعلام کرده بود که قصد فروش نیوکاسل را دارد. حالا تلگراف مدعی است به مدارکی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد این انتقال مالکیت احتمالا پیش از شروع فصل تابستان انجام شده و نیوکاسل به کنسرسیومی از کشور عربستان سعودی فروخته خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش هشتاد درصد از سهام باشگاه نیوکاسل به این کنسرسیوم عربستانی فروخته شده و سهام باقی‌مانده هم در اختیار برادران روبن که مالک پیست‌هاس اسبدوانی باشگاه هستند باقی خواهد ماند.

 

 

تلگراف می‌گوید باشگاه نیوکاسل این موضوع را به لیگ برتر انگلیس اطلاع داده و حالا منتظر بررسی‌های سازمان لیگ است تا تاییدیه انجام معامله را دریافت کند. البته با توجه به بحران ناشی از ویروس کرونا ممکن است روند بررسی سازمان لیگ بیشتر از حالت معمول طول بکشد ولی در صورت کسب اجازه از سازمان لیگ انگلیس فروش باشگاه نیوکاسل به سرعت انجام شده و عربستانی‌ها در این کشور صاحب باشگاه خواهند شد.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.