به گزارش “مجله ایما”، فصل در حال نزدیک شدن به روزهای پایانی بوده و هنوز خبری از پل پوگبا در ترکیب یونایتد نیست. این ستاره گرانقیمت تقریبا از سپتامبر سال گذشته جایی در ترکیب تیمش نداشته و اوله گونار سولسشر نیز اعلام کرد پل پوگبا می تواند از هفته دیگر به طور کامل در تمرینات شرکت کند.

 

 

پل پوگبا در این فصل فقط هشت بار برای تیمش به میدان رفته و در ماه های اخیر مدت زیادی را در آمریکا و دبی سپری کرده تا بهبود یابد. منچستریونایتد در روزهای پایانی فصل به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان است و بازگشت پل پوگبا می تواند به سولسشر در این مسیر کمک کند.

 

البته به نظر می رسد این آخرین روزهای حضور پل پوگبا در اولدترافورد باشد. ستاره فرانسوی از شرایطش در یونایتد راضی نیست و اخبار حاکی از تمایل تیم هایی چون رئال مادرید و یوونتوس به خرید این بازیکن است. مینو رایولا چندی قبل فاش کرد این بازیکن در اولدترافورد شرایط خوبی ندارد و به دنبال جدایی است. با توجه به اینکه قرارداد پل پوگبا در سال 2021 به پایان می رسد، به سود یونایتد است که او را همین تابستان به فروش برساند، وگرنه پل پوگبا تابستان سال بعد به رایگان از یونایتد جدا خواهد شد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter