“”، کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبان مسابقات فوتسال بانوان قهرمانی آسیا در سال 2020 را اعلام کرد و بر این اساس کویت برگزار کننده بازی ها خواهد بود. جالب اینکه شهرزاد مظفر که در سال 2018 دومین قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران را جشن گرفت اینبار تیم ملی کویت را هدایت خواهد کرد. هم چنین قرار است امارات میزبان بازی های جام باشگاه های آسیا باشد و تاریخ دقیق برگزاری این دو تورنمنت به زودی مشخص خواهد شد. 

 

کویتی ها که به تازگی از تعلیق رهایی پیدا کرده اند در سال های اخیر تلاش کرده اند با برنامه های جبرانی گام های عقب ماندگی را جبران کنن و در بخش فوتسال بانوان بکار گیری شهرزاد مظفر مربی تیم قهرمان آسیا یعنی ایران یکی از برنامه های آنها بوده است. سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان ایران بیش از یک سال است که کار را در کویت شروع کرده. او در سایه ی تشکیل تیم ملی فوتسال بانوان کویت لیگ برتر بانوان این کشور را هم راه اندازی کرده است. کویتی ها امید زیادی دارند که با هدایت شهرزاد مظفر حضور شایسته ای در این دوره بازی ها داشته باشند. از سویی تیم ملی فوتسال بانوان ایران هم امیدوار است سومین قهرمانی پی یا پی را در کویت جشن بگیرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.