دانلود سریال یاغی

 

به گزارش “مجله ایما”، در تابستان سال گذشته آنتونیو کونته انقلاب بزرگی در رختکن اینتر ایجاد کرده و مجوز خروج تعداد قابل توجهی از بازیکنان مطرح این تیم را صادر کرد. ایوان پریشیچ نیز یکی از بازیکنان بود که مدنظر کونته قرار نداشت و بایرن مونیخ به صورت قرضی این بازیکن را جذب کرد.

 

 

نشریه کیکر مدعی شد بایرن مونیخ از عملکرد ایوان پریشیچ رضایت داشته و قصد دارد قرارداد این وینگر 31 ساله را در پایان فصل دائمی کرده و او را برای فصول بعد نیز حفظ کند. ایوان پریشیچ در 15 بازی این فصل در بوندسلیگا موفق به زدن 4 گل و ارسال 5 پاس گل برای تیمش شده و نظر کادر فنی این تیم را جذب کرده است.

 

بایرن مونیخ در ابتدای فصل مبلغ پنج میلیون یورو را برای جذب قرضی ایوان پریشیچ پرداخت کرد و اخبار حاکی از پرداخت 20 الی 25 میلیون یوروی دیگر در صورت تمایل این تیم به دائمی شدن قرارداد است. در اوایل فصل اخباری در مورد عدم رضایت بایرن مونیخ از عملکرد ایوان پریشیچ منتشر شده بود، اما به نظر می رسد نمایش های اخیر این بازیکن نظر آنها را تغییر داده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.