دانلود سریال یاغی

 علی کفاشیان با عنوان نایب رییس اول مهدی تاج نزدیک به یک سال است در جلسات هیات رییسه شرکت نمی کند به این خاطر که کمیته اخلاق در پرونده ای او را به مدت 5 سال از حضور در فوتبال محروم کرده بود که این حکم توسط کمیته استیناف به یک سال تقلیل پیدا کرده است و زمان محرومیت یک سال هم سپری شده است. به همین خاطر وی در مصاحبه ای اعلام کرده است از آنجایی که از سمت خود استعفاء نکرده بود از هفته آتی در جلسات هیات رییسه شرکت می کند. 

 

نکته جالب اینکه در حال حاضر 8 نفر عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال هستند و با بازگشت علی کفاشیان این ترکیب به 9 نفر خواهد رسید و در چنین شرایطی شکل بهتری به خود می گیرد به این خاطر که به منظور رای گیری در خصوص مصوبات مختلف تعداد اعضای هیات رییسه باید فرد باشد. 

 

 

گفتنی است علی کفاشیان در تشکیلات بعدی فدراسیون فوتبال نمی تواند برای در اختیار گرفتن سمتی کاندید شود به این خاطر که سن او از 65 سال عبور کرده است. هر چند به عنوان مشاور می تواند با فدراسیون فوتبال همکاری داشته باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.